Klimabott

Klimatizace

Každý z nás se již určitě setkal s místností, která byla osazena některou z druhů klimatizačních jednotek. Klimatizační jednotky se nachází v bytech, hotelových pokojích, kancelářích, ale také v kavárnách, obchodech převážně s potravinami, benzínových stanicích aj. Klimatizační jednotka je ideální a velmi účinné zařízení k vytvoření tepelné pohody a to jak ochlazením vzduchu v místnosti v letních horkých dnech, ale také co je méně známé je klimatizace určená k vytápění místnosti v přechodovém období.

Klimatizace funguje stejně jako tepelné čerpadlo s reverzním chodem. V létě tedy přečerpáváme teplo z místnosti ven do ovzduší a v zimě naopak vracíme teplo zpět do místnosti, to vše za velmi nízké provozní náklady, protože využíváme tepla, které vyprodukuje kompresor svou prací. S klimatizací můžeme velmi snížit náklady na vytápění a to ne na úkor snižování teploty v domácnostech. Dá se tedy říct že v zimě ušetříme a v létě si za ušetřené peníze můžeme chladit, nezmění se tedy při celoročním provozu vaše vyúčtování za elektřinu.

Naše firma Vám poradí a vybere z mnoha nabízených typů a značek tu nejvhodnější klimatizaci pro Vaše účely jak z hlediska nízkých pořizovacích nákladů, tak z hlediska komfortu a úspor energie.

V případě že jste se rozhodli kontaktovat naší firmu máte více možností:

  1. Vyplňte nezávaznou poptávku a my Vám zašleme nezávaznou nabídku.
  2. Pokud máte více dotazů kontaktujte nás telefonicky - p. Trávníček +420 774 852 578
  3. Navštivte naší kancelář v pracovní den od 8:00 do 16:00 hod. v Hodoníně, Masarykovo náměstí 393/8

Bytové klimatizace

Bytové a kancelářské klimatizace jsou konstruované pro vychlazování a vytápění prostor, které svým účelem a velikostí se nevymykají běžným prostorům užívaných k bydlení, popř. kancelářské práci v malých firemních budovách.

Vyrábí se v mnoha provedeních výkonů a designů a lze nainstalovat takřka do každého interiéru tak aby příliš nepřekážela a plnila svůj účel. Velký důraz je kladen na co nejmenší rozměry a hlučnost a samozřejmě na hospodárnost provozu.

Komerční klimatizace

Komerční klimatizace jsou zařízení, které jsou využívány v komerční sféře velkých budov a komplexů.

VRV je předurčen pro komfortní klimatizaci celých budov. Systémy VRV pracují podobně jako split systémy s přímým výparem chladiva a umožňují napojení mnoha vnitřních jednotek na jednu jednotku vnější. Dodávají se ve variantách pouze pro chlazení, s tepelným čerpadlem, nebo s rekuperací tepla mezi místnostmi. mohou být v provedení nástěnném, podstropním, kazetovém (do podhledu), nebo do VZT potrubí. Rozvod potrubí chladiva je řešen páteřním potrubím, ze kterého vedou odbočky k jednotlivým vnitřním jednotkám.

Ukázky našich realizací