fbpx

AKCE LÉTO 2020!

Léto je tady a předpovídaná letní vedra na sebe nenechají dlouho čekat. Připravte se na ně s předstihem. Právě nyní je nejlepší čas si pořídit klimatizaci!

Pro letní sezonu 2020 máme pro Vás nepřeberné množství zajímavých akčních nabídek na všechny typy klimatizací dodávaných naší společností. Určitě si vyberete z naší široké nabídky vysoce kvalitních výrobků nejlepších světových značek Toshiba, Hisense, Daikin a Mitsubishi.

Stačí poslat poptávku nebo nás kontaktovat na čísle 731 056 600 a domluvit si schůzku s některým z našich odborně vyškolených technických poradců. Případně nás můžete také navštívit v sídle společnosti v Hodoníně na Masarykově náměstí 393/8.

Výhodných letních cen můžete využít do konce srpna 2020!

Řešení KLIMABOTT používají několikrát denně tisíce lidí. Chladí, topí, větrají, prostě mění své prostředí k lepšímu. Vznikají tak obrovské nároky na funkčnost, tichý provoz, energetické úspory a bezpečnost. Všechny tyto nároky námi dodávané produkty bezezbytku naplňují.

Jsme stabilní česká firma s dlouholetou tradicí a tisíci spokojených zákazníků. Nabízíme vám nadstandardní záruky, řešení ušité na míru vašeho bytu či domu a navržené přesně podle vašich představ. Neváhejte tedy a kontaktujte nás.