fbpx

Další úspěšná instalace FVE

Fotovoltaické elektrárny jsou dnes logickou volbou.

Nejen na novostavbách, ale i u starších rodinných domů najdou fotovoltaické elektrárny své uplatnění a svému provozovateli zajišťují kvalitní zdroj ekologické elektrické energie.
Ta je pak ve spojení s inteligentním monitoringem a řízením smysluplně využívána a z maximální části spotřebovávána přímo v domě.

Každý watt, který si vyrobíte a spotřebujete, nemusíte nakupovat jinde. A to je jednoznačně největší benefit vlastní fotovoltaické elektrárny.

Asi nejtěžší rozhodnutí je pak to, komu realizaci projektu zadat.

Kvalitní firma za Vás udělá, nebo Vám pomůže udělat veškeré nezbytné kroky od rezervace výkonu u provozovatele vaší distribuční soustavy, přes zajištění dotačních programů až po samotnou fyzickou stavbu elektrárny.

Při výběru si dávejte pozor, jestli Vámi vybraný dodavatel staví opravdu poctivě, v souladu s platnými normami a neohrožuje tak Váš život a Váš majetek.

Instalace musí být nejen hezká, ale hlavně bezpečná. V KLIMABOTTu dbáme na dodržování bezpečnostních pravidel a platných předpisů. Provádíme poctivé pospojování konstrukcí, jejich zemnění, instalaci oddělených přepěťových ochran, měření spotřeby a regulaci přetoků a v neposlední řadě i vzdálený dohled nad tím, jestli Vám elektrárna šlape, jak má.