Kvalitní klimatizace

Špatná kvalita domácího ovzduší pro nás představuje nejedno zdravotní riziko. Z krátkodobého hlediska může vést ke kašli, kýchání, únavě a bolesti hlavy. Z toho dlouhodobého je spojené s alergickými a astmatickými příznaky, chronickým onemocněním plic, vzdušnými infekcemi dýchacích cest a kardiovaskulárním onemocněním. Jak tomu ale zabránit? Nejlepším řešením je kvalitní klimatizace!

CO KVALITNÍ KLIMATIZACE DOVEDE?

 

 

OCHLADÍ

Klimatizace odebírá teplo z místnosti a tím ji ochlazuje. Chladící médium nepotřebné teplo odvádí ven.

ZAHŘEJE

Kvalitní domácí klimatizace se v zimě chová jako úsporné topidlo. Proto je skvělým pomocníkem v bytě, domě i kanceláři. Jako bonus dokáže upravit vlhkost vzduchu.

ČISTÍ

Součástí klimatizace je filtr, který čistí vzduch v místnosti od prachu, pylu i částic cigaretového kouře. Dále zde může být ionizační jednotka, která osvěžuje vzduch a díky aktivním iontům ničí bakterie a plísně.

KRÁŠLÍ

Moderní klimatizace od Klimabottu vypadají skvěle v každé místnosti a jsou spíše designovým doplňkem než pouhým přístrojem.

 

Domácí a kancelářské klimatizace

 

Nevíte si rady, jakou klimatizaci pořídit? Nejběžnějším typem je splitová klimatizace, která je složená z vnitřní a vnější jednotky. Hlavní předností je udržení hluku mimo obytný prostor a také elegantní vzhled, který fantasticky zapadne do každého interiéru.

 

Na nejoblíbenější klimatizace se můžete podívat ZDE

 

Výběr z variací:

NÁSTĚNNÝ TYP

- Oblíbená klasika

- Elegantní a prostorově nenáročné řešení

- výhodná cena nástěnné klimatizace

Parapetní typ kvalitní klimatizacePARAPETNÍ TYP

- Nenápadné řešení

-  připomíná svým vzhledem topné těleso

- Nenarušuje design interiéru

- Konstrukčně podobná podstropním jednotkám

Kazetový typ kvalitní klimatizaceKAZETOVÝ TYP

- Praktická alternativa

- Umístění do stropu na středu místnosti

- Umožňuje tak optimální rozfoukávání vzduchu po celém prostoru

- Kazetová klimatizace je ideální do kanceláří a restaurací

Mezistropní kanálový typ klimatizaceMEZISTROPNÍ KANÁLOVÝ TYP

- Designová špička

- Distribuce vzduchu po domě probíhá pomocí vzduchotechnického potrubí

- Určené por tzv. neviditelnou instalaci

- Montáž klimatizace probíhá např. do mezistropů

Multisplitová klimatizace

Máte velký dům nebo byt? Pořiďte si multisplit! Skládá se z jedné venkovní jednotky a více vnitřních. Je to ideální řešení, pokud chcete mít klimatizaci ve více místnostech a minimalizovat zásahy na fasádě domu. Na výběr máte ze všech typů vnitřních jednotek a můžete je dokonce kombinovat. Poskládejte si vlastní klimatizační systém pro vaše bydlení bez alergií a plísní. Zavolejte nám, rádi vám s tím pomůžeme.

Komerční klimatizace

Do velkých budov, komplexů a výrobních hal doporučujeme výkonné komerční klimatizace, tzv. VRV systémy. Tato zařízení umožňují napojit na vnější jednotku hned několik jednotek vnitřních. Právě proto jsou vhodné k obsluze celých budov. Chladivo obíhá složitým páteřním potrubím, z nějž vedou odbočky k vnitřním jednotkám.

V naší nabídce naleznete VRV systémy pouze na chlazení, s tepelným čerpadlem nebo s rekuperací tepla mezi místnostmi. Opět máte na výběr z několika způsobů instalace. K dispozici jsou vnitřní jednotky nástěnné, podstropní, kazetové (do podhledu) nebo do VZT potrubí.

VRV systémy

Podívejte se na nový katalog klimatizací Toshiba pro sezónu 2019/2020

Zaujaly vás naše klimatizace nebo máte dotaz?

Obratem se vám ozveme