Novinky

Pravidelný servis klimatizace = dlouhý život

 

Co dělat, když potřebujete servis klimatizace?

Pravidelný servis je nutný

 

Chtěli bychom, aby vám klimatizace sloužila co nejdelší dobu. K tomu je ale nutný pravidelný servis. Zavoláte na číslo našeho servisního experta a ten už s vámi vše domluví. Pokud budete mít zájem, můžete si nechat udělat servisní smlouvu na míru přímo na vaše klimatizace.

Výhody servisní smlouvy:

  • Záruka na klimatizace až 60 měsíců
  • Rychlost zásahu při poruše
  • Stejné ceny za pravidelný servis po dobu několika let
  • Podmínky servisní smlouvy určujete vy

O své klimatizační jednotky se nemusíte bát. Dáváte je do rukou zkušených servisních techniků, kteří jsou současně vzduchotechnici, chlaďaři, elektrikáři, vodaři, topenáři a IT technici. Ano, to vše musí ovládat, protože nikdy neví, jaký problém je za zavřenými dveřmi čeká. I proto naše dodávky přetékají nákladným vybavením, aby si technici mohli poradit opravdu se vším, co je potká. Navíc každý jeden z nich má za sebou množství školení v chladících a topných oborech, vzduchotechnice a požární technice. Samozřejmě jsou držiteli různých státem a firmami vydaných certifikátů. Pravidelně se také účastní přezkoušení určených zákonem nebo firmami, jejichž produkty používáme.

Proč je důležité pravidelně čistit klimatizace se dozvíte ZDE.

Co se děje při servise klimatizace?

Záleží na stavu vaší jednotky a době, která uplynula od posledního servisu, nebo datu instalace. Většinou ale dojde k rozebrání vnitřní jednotky klimatizace a kompletní dezinfekci, protože ve filtrech se velmi často usazují a tvoří plísně, houby a bakterie, které určitě dýchat nechcete.

Rozdíl pravidelný vs. Poruchový servis

Pravidelný servis klimatizace si objednáváte dopředu a měl by být prováděný minimálně jednou do roka. Záleží na okolním prostředí, ve kterém se vnitřní i vnější část nachází. Důležitým faktorem také je, jak často klimatizaci používáte. Naši servisní technici se o vaši jednotku postarají do pár týdnů.

Samozřejmě se může stát, že se vám klimatizace porouchá uprostřed léta v ten nejméně vhodný čas. V případě takovéto poruchy mají výhodu zákazníci, kteří mají sepsanou servisní smlouvu jejíž jednou z výhod je, že garantujeme opravu jednotky maximálně do dvou dnů. A tato výhoda se určitě hodí, protože v teplých letních měsících máme po servise klimatizací největší poptávku .

 

 

Chcete vědět o servisu klimatizace víc?

Dozvíte se, jak můžete klimatizaci čistit sami a kdy už potřebujete odborníka.