fbpx

Společnost KLIMABOTT s.r.o. vznikla v roce 2009 jako vyústění mnohaleté práce jednatele pana Trávníčka v oboru vzduchotechniky. Od počátku je pro nás kvalita na prvním místě, a proto si velmi pečlivě vybíráme dodavatele technologií, díky kterým se nám podařilo tisícům zákazníku zlepšit jejich prostředí.

Klademe důraz na důkladnou přípravu každého projektu. Od malé klimatizace do bytu až po náročná technologická řešení pro průmyslové využití. Garantujeme všem zákazníkům řádné a odborné provedení kompletní práce zahrnující zaměření, projekt či návrh řešení, samotnou montáž včetně všech navazujících prací (elektro, zednické práce apod.). Díky tomu individuálnímu přístupu poskytujeme na nám dodané technologie nadstandardní záruky. Samozřejmostí je také rychlý záruční a pozáruční servis.

Jsme významným regionálním dodavatelem značky TOSHIBA a výhradním regionálním zástupcem značky Hisense. Spolupracujeme ale také s dalším špičkovými světovými výrobci jako jsou Daikin, Mitsubish, Atrea, Remak, Mandik, Jablotron a dalšími.

6 důvodů proč KLIMABOTT

Poradenství, zaměření
a návrh řešení
ZDARMA.

Jsme profesionálové.
U nás nemluvíte jen s obchodníkem,
ale především s odborníkem.

Nic na vás nehrajeme.
Nic nezatajujeme.
Naše nabídky jsou férové.

Nabízíme individuální přístup.
Oceňujeme serióznost a slušnost.
Respektujeme vaše potřeby.

Na námi dodané řešení
poskytujeme nadstandardní
záruky až 60 měsíců.

Myslíme na ochranu
našeho životního prostředí.
Nabízíme pouze kvalitní výrobky.

Řešení KLIMABOTT používají denně tisíce lidí. Chladí, topí, větrají a čistí vzduch, prostě mění své prostředí k lepšímu. Vznikají tak obrovské nároky na funkčnost, tichý provoz, energetické úspory a bezpečnost. Všechny tyto nároky námi dodávané produkty bezezbytku naplňují.